Газовий обігрівач Alpen Camping IK-1100

2 995 ₴
- Нет в наличии
- +380 (95) 015-03-85
Портативний газовий обігрівач Alpen Camping IK-1100 + функції газової плити.
Основна функція даного приладу – опалення житлових приміщень у капітальних та тимчасових будівлях, мисливських та дачних будиночків, наметів та автомобілів, а також приготування чи розігрів їжі.
Обігрівач Alpen Camping обладнаний керамічним газовим інфрачервоним (ІЧ) пальником потужністю 1,7 кВт. Пальник не потребує налаштування та обслуговування. Поворотна конструкція обігрівача забезпечує спрямоване тепло.
Для живлення пристрою використовуються газові цангові балони та передбачено перехідник для підключення побутового балона.
Обігрівач має функцію - ХОЛОДНИЙ ПУСК. Обігрів проводиться у вентильованих або провітрюваних приміщеннях.
Обігрівач обладнаний стопором кута повороту, що дозволяє легко змінювати кут нахилу. Також в комплект входить підставка для посуду, що дуже зручно для приготування чи розігріву їжі.
Рекомендується використовувати цей газовий інфрачервоний обігрівач-плиту як у побуті, так і під час туристичних походів, на кемпінгу, полюванні, рибалці тощо. Завдяки своїм якостям він стане для Вас гарною підмогою на весь сезон холодів.
Основні характеристики:
- Матеріал: сталь
- Потужність нагріву: 1700 Вт
- Витрата газу: 108 г/год
- Кількість пальників: 1
- Діаметр пальника: 8 см
- Висота: 27,5 см
- Ширина: 27,5 см
- Глибина: 18 см
- Вага: 2,26 кг
- Вага продукту з індивідуальним упакуванням: 2,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alpen Camping |
| Страна производитель | Польша |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Материал газовой горелки | Керамика |
| Тип баллона | Цанговый |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Назначение | Бытовое |
| Тип установки | Напольный |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Угол распространения ИК-излучение | 180 град. |
| Мощность обогрева | 1700 Вт |
- Цена: 2 995 ₴









