Інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 яйця ламповий з вологоміром і вентилятором ЛА (В)

2 950 ₴
- В наявності
- Код: ЛАВ 72
- +380 (95) 015-03-85Віталій
Інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 ІБ 220/50 ЛА(В)
Інкубатор автоматичний Теплуша Люкс 72 яйця 220/50 ЛАВ - це високопродуктивний пристрій для виведення птиці з яєць. Він має місткість до 72 яєць курки та оснащений автоматичним механізмом повороту яєць і вбудованим вологоміром для забезпечення оптимальних умов для виведення птиці.
Інкубатор Теплуша Люкс також оснащений вбудованим вологоміром, який забезпечує контроль вологості всередині інкубатора і створює оптимальні умови для розвитку ембріонів.
Крім того, інкубатор Теплуша Люкс має компактний і міцний корпус, який забезпечує хорошу теплоізоляцію і зберігає тепло всередині інкубатора. Це робить пристрій легким і міцним у використанні.
Загалом, інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша Люкс - це високопродуктивний пристрій з інверторним ламповим нагрівачем і вбудованим вологоміром, що забезпечують точний та стабільний терморежим і створюють оптимальні умови для виведення птиці з яєць.
Характеристики:
Поворот яєць: автоматичний 8 разів/добу;
Лоток перевороту: знімний
Вентилятор: вбудований
Обігрів: ламповий;
Датчик вологості;
Діапазон температури: 30 - 40 С;
Режим роботи: тривалий;
Живлення: 220В;
Потужність: 80-100 Вт
Частота: 50Гц;
Габарити: 700х500х300;
Вага: 5 кг.
Виробництво Україна 🇺🇦
Інструкція
Місткість:🐣
курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Теплуша |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
- Ціна: 2 950 ₴







