Газова плита GEFEST 700-02

2 010 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 125-04-36
Віталій
- +380 (95) 015-03-85Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита GEFEST 700-02 призначена для приготування їжі в домашніх умовах, особливо вона незамінна на дачі. Таганок використовується разом із пропановим балоном, через редуктор.
Технічні характеристики
Кількість пальників: 2 шт.
Потужність пальників столу: 1,7 кВт.
Номінальний тиск природного газу (метан): 30 мбарів.
Номінальний тиск зрідженого газу (пропан-бутан): 20 мбар.
Решітка: пряма.
Ніжки: регулювальні.
Фіксоване положення «гойдалке полум'я».
Покриття столу: емальоване термостійке.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 50х37,4х11,0 мм.
Маса: 3,7 кг.
Колір: білий
Виробник: Білорусія, ТМ «Gefest».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gefest |
| Країна виробник | Білорусь |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 37.4 мм |
| Вага | 3.7 кг |
- Ціна: 2 010 ₴


