Газова плита GEFEST турист

495 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (95) 015-03-85Віталій
Газова плита Gefest турист призначена для готування їжі вдома або на дачі.
Виготовлена з якісного металу, пофарбованого термостійкою емаллю,латунні штуцери не дають перегріватися основним робочим деталям печі.
Купити в ІМ Газвода.
Технічні характеристики
Кількість пальників: 2 шт.
Потужність пальників столу: 1,7 кВт.
Номінальний тиск природного газу (метан):
Номінальний тиск зрідженого газу (пропан-бутан):
Решітка: пряма.
Ніжки: регулювальні.
Фіксоване положення «гойдалке полум'я».
Покриття столу: емальоване термостійке.
Габаритні розміри (ШхГхВ): 170х195х95,0 мм.
Маса: 1 кг.
Колір: білий
Виробник: Білорусія, ТМ «Gefest».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gefest |
| Країна виробник | Білорусь |
| Номінальна потужність | 1.7 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Тип обладнання | Плита |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
- Ціна: 495 ₴


