Електросоковитискач СВСП-102 (з шатківницею) Журавинка

3 686 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 125-04-36
Віталій
- +380 (95) 015-03-85Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросоковичавниця СВСП-102
Електрична соковижималка - це пристрій, що використовується для отримання свіжовичавлених соків із фруктів і овочів. Вона працює на основі принципу механічного вилучення соку з продуктів за допомогою обертового шнека.
Електрична соковижималка має потужний електричний двигун, який приводить у дію шнек, що обертається з високою швидкістю та розмелює фрукти й овочі. У результаті цього вичавлюється свіжовичавлений сік, який витікає через отвір у глечик або іншу ємність.
Пристрій зазвичай оснащений різними насадками, які дають змогу працювати з різними видами фруктів і овочів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип прибора | Відцентрова |
| Споживана потужність | 120.0 (Вт) |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.5 (л) |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.0 (л) |
| Кількість швидкостей | 1.0 |
| Тип керування | Електронно-механічний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Беларусь |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматичне викидання м'якоті | Немає |
| Пряме подавання соку | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Матеріал сітки центрифуги | неіржавка сталь |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 (м) |
| Відсік для шнура | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Форма центрифуги | Циліндрична |
| Форма завантажувальної горловини | Овальна |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Да |
| Сепаратор для піни | Да |
| Щіточка для чищення | Да |
| Штовхач | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210.0 (мм) |
| Ширина | 260.0 (мм) |
| Глибина | 310.0 (мм) |
| Вага | 5.5 (кг) |
| Додаткові характеристики | |
| Продуктивність, кг/год | 25 |
| Чистота соку %, не менш ніж | 92 |
| Продуктивність вичавлювання сік, г/хв | 400-550 |
| Витрата електроенергії, кВт/год | 0.12 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Об'єм резервуара для соку | 0.5 л |
| Стан | Новий |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Призначення | Побутове |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1 л |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 3 686 ₴


