Відгуки про компанію GazVodAОлександир К.24.06.2023 ВідмінноОлексій Т.24.06.2023 ВідмінноНина Б.24.06.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВафильница супер прям как в детстве у мамы была.Качество суперВікторія С.24.06.2023 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaВася П.24.06.2023 Дуже поганоОлена П.24.06.2023 ВідмінноОприскувачем задоволена,Руслан А.24.06.2023 ВідмінноОлег С.23.06.2023 ВідмінноАнатолий С.23.06.2023 НейтральноНиколай П.23.06.2023 ВідмінноТільки дуже погано зварені деталі.
Вафильница супер прям как в детстве у мамы была.Качество супер
Оприскувачем задоволена,
Тільки дуже погано зварені деталі.